آناد - آگهی روش نوین کسب درامد

روش نوین کسب درامد

پس از ثبتنام فایلهای آموزشی به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد
روشی نوین در صنعت کسب و کارهای انلاین
مختص کاربران استان قزوین
پشتیبانی و حمایت ما فقط از کاربرانی است که از استان قزوین ثبتنام نموده اند.
امروزه استفاده از لبتاب و pc برای همه مردم دنیا حیاتی و ضروری است. فکر کسب درامد از این سیستمها مدتهاست که کاربران را با ایده های مختلف سرگرم نموده است. اما بیشتر کاربرانی که قدم در راه کسب و کارهای انلاین میگذارند بعد از مدت کوتاهی مایوس شده و دست از فعالیت میکشند.
سال ۲۰۱۸ روشی نوین جهت کسب درامد انلاین از طرف سایت پربازدید و بسیار معتبر کریپتو تب (crypto tab) جهت کسب درامد انلاین به دنیا معرفی شد که تا کنون کاربران میلیونی را به سمت خود کشانده است. این سایت با عرضه نرم افزاری ؛جهت استخراج ارزهای دیجیتالی؛ در ازای روشن بودن لبتاب یا کامپیوتر شما ، مبلغی را به عنوان کارمزد( به دلار) به شما پرداخت مینماید.
روش کار اینگونه است که شما نرم افزار را نصب مینمایید و پس از ثبتنام سیستم خود را روشن میگذارید. نرم افزار با استفاده از قدرت cpu سیستم شما شروع به حل معادلات ریاضی مختص به ارزهای دیجیتالی میکند و به ازای هر محاسبه مبلغی را به دلار به شما پرداخت مینماید.
گروه آموزشی بیتنام (Bitnam) با ارسال رایگان نرم افزار و فایل اموزشی تصویری از تمام عزیزانی که از استان قزوین در این فعالیت پرسود شرکت میکنند تا رسیدن به درامدهای میلیونی به صورت رایگان پشتیبانی و حمایت مینماید. در ضمن هیچگاه نگران نقد شدن موجودی خود به ریال و واریز آن به حساب خود نباشید زیرا اگر مایل باشید میزان کارکرد شما را شرکت بیتنام ، به قیمت روز دلار ،خریداری خواهد نمود و معادل ریالی آن را به حسابی که معرفی میکنید واریز خواهد کرد.
لینک ثبتنام مخصوص کاربران استان قزوین در فایل ارسالی درج شده است.
جهت دریافت نرم افزار و فایل آموزشی به صورت رایگان با ایمیل samirapp1363@gmail.com و یا از طریق آیدی تلگرام Bitnam2018@ ارتباط برقرار نمایید. در ضمن از طریق کانال BiitNam2018@ نیز میتوانید پیگیر قیمت ها و اطلاعات روز مرتبط با کسب و کارهای آنلاین قرار بگیرید.
*ما که داریم میریم هر کی دوست داره با ما بیاد*
امیر
این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام
آگهی ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام قابل اجرا برای آرایشگاه ها، آتلیه ها، مطب های پزشکی و...

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی