آناد - آگهی آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن

آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن

آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن 3 و 4 ، فیلم و کارتون
نکته : فروش فقط بر روی فلش یا هارد اکسترنال امکان پذیر است .

فروش بازی های جدید و قدیمی کامپیوتری .بازی های هکی پلی استیشن 3 : برای ورژن 4.82 گروه ریباگ .بازی های هکی پلی استیشن 4 : برای ورژن هک شده 4.05 - 4.55 و 5.05 - فیلم سینمایی ، مستند و کارتون که به صورت حرفه ای سانسور شده و دارای زیرنویس و فایل دوبله ی هماهنگ شده بافیلم هستند .

لازم به ذکر است که بازی های کامپیوتری ، بازی های پلی استیشن و فیلم های سینمایی ، مستند و کارتون ها در واقع یک آرشیو شخصی می باشند . بنابراین هیچ گونه عیب و مشکلی در نصب ، اجرا و پخش ندارند و بصورت صد در صد تست شده اند .

محصولات موجود :

1 - آرشیو بازی کامپیوتری : دارای 550 عدد بازی جدید و قدیمی است . ( بازیهای جدید در صورت انتشار اضافه می شوند ) . بازیها به دو صورت به فروش می رسند . A - فایل اصلی بازی که همان فایل نصب بازی است . که با توجه به حجم بالای بازیها و روش جدید فشرده سازی ، به مدت زمان طولانی و دو مرحله ای برای نصب و اجرا نیاز دارند . B - فایل نصب شده و آماده و تبدیل شده بازی که به هیچگونه نصب و استخراجی نیاز ندارد . و تنها کاری که شما باید انجام دهید کلیک کردن روی آیکن بازی و اجرا کردن آن است . همچنین تمام بازی های کامپیوتری موجود مخصوص ویندوز هستند . و هیچ بازی با مبدل و یا شبیه ساز کنسول های دیگر نصب و اجرا نمی شود . ( مانند خدای جنگ 1 و 2 که مخصوص کنسول پلی استیشن 2 است ولی در بازار به عنوان بازی کامپیوتری به فروش می رسد ) .

2 - آرشیو بازی های هکی پلی استیشن 3 : دارای 570 عدد بازی جدید و قدیمی است . که روی جدیدترین ورژن گروه ریباگ 4.82 تست و اجرا شده اند .

3 - آرشیو بازی های هکی پلی استیشن 4 : دارای 31 عدد بازی انحصاری شرکت سونی برای پلی استیشن 4 است . که براساس هک جدید آماده و تبدیل شده اند . و می توانید بدون نیاز به اینترنت و خرید اکانت روی ورژن هک شده 4.05 - 4.55 و 5.05 آنها را نصب و اجرا کنید . بازیهای دیگر پلی استیشن 4 به علت وجود نسخه کامپیوتری و همچنین مدت زمان طولانی برای تبدیل و آماده شدن در صورت درخواست از طرف مشتری به آرشیو اضافه می شوند .

4 - آرشیو فیلمهای سینمایی ، مستند و کارتون : دارای 1500 عدد در موضوعات ترسناک ، اکشن ، جنایی ، تاریخی ، علمی و تخیلی هستند . فیلمها هیچگونه آرم تبلیغاتی در گوشه و کنار خود و یا در هنگام پخش ندارد . در واقع متعلق به هیچگونه موسسه ی رسانه ای نیستند . همه فیلمها دارای کیفیت بالای 1080P با فرمت MKV و یا MP4 هستند . که بصورت حرفه ای سانسور شده و با زیرنویس و فایل دوبله منتشر شده برای فیلم هماهنگ شده اند .

قیمت محصولات موجود :

1 - بازیهای کامپیوتری : کمتر از 10 گیگ 3 هزار تومان - کمتر از 20 گیگ 5 هزار تومان - کمتر از 30 گیگ 7 هزار تومان و بالاتر از 30 گیگ 10 هزار تومان .

2 - بازیهای هکی پلی استیشن 3 : کمتر از 10 گیگ 3 هزار تومان - کمتر از 20 گیگ 5 هزار تومان - کمتر از 30 گیگ 7 هزار تومان و بالاتر از 30 گیگ 10 هزار تومان .

3 - بازیهای هکی پلی استیشن 4 : هر بازی 10 هزار تومان .

4 - فیلم سینمایی ، مستند و کارتون : دارای زیرنویس 1000 تومان و دارای فایل دوبله 1500 تومان .
رحیم - 09337566107

آدرس: خوزستان - شوش دانیال (ع)

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی

مجتمع گلابگیری آل علی
آگهی ویژه

مجتمع گلابگیری آل علی با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید عرقیجات گیاهی