آناد - آگهی آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن

آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن

آرشیو کامل بازی کامپیوتری ، پلی استیشن 3 و 4 ، فیلم و کارتون
نکته : فروش فقط بر روی فلش یا هارد اکسترنال امکان پذیر است .

فروش بازی های جدید و قدیمی کامپیوتری .بازی های هکی پلی استیشن 3 : برای ورژن 4.82 گروه ریباگ .بازی های هکی پلی استیشن 4 : برای ورژن هک شده 4.05 - 4.55 و 5.05 - فیلم سینمایی ، مستند و کارتون که به صورت حرفه ای سانسور شده و دارای زیرنویس و فایل دوبله ی هماهنگ شده بافیلم هستند .

لازم به ذکر است که بازی های کامپیوتری ، بازی های پلی استیشن و فیلم های سینمایی ، مستند و کارتون ها در واقع یک آرشیو شخصی می باشند . بنابراین هیچ گونه عیب و مشکلی در نصب ، اجرا و پخش ندارند و بصورت صد در صد تست شده اند .

محصولات موجود :

1 - آرشیو بازی کامپیوتری : دارای 550 عدد بازی جدید و قدیمی است . ( بازیهای جدید در صورت انتشار اضافه می شوند ) . بازیها به دو صورت به فروش می رسند . A - فایل اصلی بازی که همان فایل نصب بازی است . که با توجه به حجم بالای بازیها و روش جدید فشرده سازی ، به مدت زمان طولانی و دو مرحله ای برای نصب و اجرا نیاز دارند . B - فایل نصب شده و آماده و تبدیل شده بازی که به هیچگونه نصب و استخراجی نیاز ندارد . و تنها کاری که شما باید انجام دهید کلیک کردن روی آیکن بازی و اجرا کردن آن است . همچنین تمام بازی های کامپیوتری موجود مخصوص ویندوز هستند . و هیچ بازی با مبدل و یا شبیه ساز کنسول های دیگر نصب و اجرا نمی شود . ( مانند خدای جنگ 1 و 2 که مخصوص کنسول پلی استیشن 2 است ولی در بازار به عنوان بازی کامپیوتری به فروش می رسد ) .

2 - آرشیو بازی های هکی پلی استیشن 3 : دارای 570 عدد بازی جدید و قدیمی است . که روی جدیدترین ورژن گروه ریباگ 4.82 تست و اجرا شده اند .

3 - آرشیو بازی های هکی پلی استیشن 4 : دارای 31 عدد بازی انحصاری شرکت سونی برای پلی استیشن 4 است . که براساس هک جدید آماده و تبدیل شده اند . و می توانید بدون نیاز به اینترنت و خرید اکانت روی ورژن هک شده 4.05 - 4.55 و 5.05 آنها را نصب و اجرا کنید . بازیهای دیگر پلی استیشن 4 به علت وجود نسخه کامپیوتری و همچنین مدت زمان طولانی برای تبدیل و آماده شدن در صورت درخواست از طرف مشتری به آرشیو اضافه می شوند .

4 - آرشیو فیلمهای سینمایی ، مستند و کارتون : دارای 1500 عدد در موضوعات ترسناک ، اکشن ، جنایی ، تاریخی ، علمی و تخیلی هستند . فیلمها هیچگونه آرم تبلیغاتی در گوشه و کنار خود و یا در هنگام پخش ندارد . در واقع متعلق به هیچگونه موسسه ی رسانه ای نیستند . همه فیلمها دارای کیفیت بالای 1080P با فرمت MKV و یا MP4 هستند . که بصورت حرفه ای سانسور شده و با زیرنویس و فایل دوبله منتشر شده برای فیلم هماهنگ شده اند .

قیمت محصولات موجود :

1 - بازیهای کامپیوتری : کمتر از 10 گیگ 3 هزار تومان - کمتر از 20 گیگ 5 هزار تومان - کمتر از 30 گیگ 7 هزار تومان و بالاتر از 30 گیگ 10 هزار تومان .

2 - بازیهای هکی پلی استیشن 3 : کمتر از 10 گیگ 3 هزار تومان - کمتر از 20 گیگ 5 هزار تومان - کمتر از 30 گیگ 7 هزار تومان و بالاتر از 30 گیگ 10 هزار تومان .

3 - بازیهای هکی پلی استیشن 4 : هر بازی 10 هزار تومان .

4 - فیلم سینمایی ، مستند و کارتون : دارای زیرنویس 1000 تومان و دارای فایل دوبله 1500 تومان .
رحیم - 09337566107

آدرس: خوزستان - شوش دانیال (ع)

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام
آگهی ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام قابل اجرا برای آرایشگاه ها، آتلیه ها، مطب های پزشکی و...

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی