آناد - آگهی دوره DBA*دوره dba* با تایید مدرک وزارت ع

دوره DBA*دوره dba* با تایید مدرک وزارت ع

دوره DBA*دوره dba* با تایید مدرک وزارت ع لوم مدرک mba*dba با تایید وزارت علوم

دوره DBA – doctor of business administration
را کلیه فارغ التحصیلان مقطع لیسانس میتوانند بگذرانند و مدرک ممهور به مهر وزارت محترم علوم را دریافت کنند. علاقه مندانی که قصد دارند مدارک MBA و DBA را توامان بگذانند. یک دوره ویژه بصورت فشرده با عنوان دوره شرکت کنند. هزینه تمام شده این دوره از هزینه ای که بابت دو دوره MBA و DBA جداگانه اخذ می گردد کمتر میباشد و طبعاً ساعات آموزش آن نیز کمتر است.
دوره DBA
دوره دکتری مدریت بازرگانی در دو گرایش بازرگانی و بازاریابی برگزار گردیده و کلیه داوطلبانی که مدرک لیسانس یا معادل لیسانس را دریافت کرده اند میتوانند برای هر دو گرایش دوره مدریت بازرگانی و مدیریت بازاریابی ثبت نام کنند.
گذراندن دوره DBA منوط به ارائه پایان نامه و گذراندن آزمون دوره با حد نصاب نمره قبولی است. در حین دوره دکتری مدیریت بازرگانی، استاد راهنمای پروژه کلیه موارد لازم برای گذراندن پروژه را به دانشجویان آموزش خواهد داد.
آزمون دوره DBA
آزمون در دوره DBA در چند مرحله میانترم و پایان ترم انجام میپذیرد. دانشجویان DBA موظف هستند که در کلیه آزمون های اعم از میانترم و پایان ترم در زمان تعیین شده شرکت کنند. آزمون های DBA میانترم دانشجویان را با نحوه برگزاری آزمون نهایی آشنا میکند.
زمان برگزاری آزمون نهایی متعاقباً اعلام شده و آزمون بصورت تست های استاندارد شده آنلاین برگزار میگردد.
دانشجویان اگر نتوانند در آزمون شرکت کرده و یا نتوانند حداقل نمره قبولی در آزمون را کسب نمایند میتوانند تا سه بار در آزمون نهایی شرکت نمایند تا نمره لازم را اخذ کنند.
صدور گواهینامه مستلزم اخذ نمره قبولی در آزمون نهایی است.
مدرک DBA با مهر وزارت علوم
مدرک DBA صادر شده توسط شرکت راهکار هوشمند ایرانیان ممهور به مهر وزارت محترم علوم بوده و دانشجویانی که این مدرک را اخذ می کنند میتوانند از مدرک خود مانند یک مدرک تحصیلی معتبر استفاده کنند. همانطور که میدانید کلیه مدارک تحصیلی تنها با مهر وزارت علوم اعتبار می یابد و مدرک MBA نیز دقیقاً به همین صورت میباشد.
دوره DBA بصورت آنلاین برگزار میشود یا بصورت حضوری؟
دوره DBA بصورت حضوری و آنلاین برگزار شده و کلیه کلاس های حضوری ضبط شده و بصورت فایل آنلاین در اختیار دانشجویان قرار داده شده که دانشجویان بتوانند دوره را هم بصورت آنلاین و هم به صورت حضوری طی نمایند.
کلیه دوره های آنلاین دارای کلاس رفع اشکال بصورت حضوری و پرسش و پاسخ آنلاین با استاد می باشند.
فصول و عناوین آموزش داده شده در دوره آنلاین و حضوری یکسان بوده و تفاوتی با هم ندارند.
دوره DBA چه مدت زمانی به طول می انجامد
دوره DBA بصورت غیر فشرده در حدود یک سال و 3 ماه به طول می انجامد و دانشجویان میتوانند دوره های فشرده تر را انتخاب و بگذرانند. عناوین و سرتیتر های آموزشی در دوره های فشرده و غیر فشرده تغییر نکرده، و فقط تعداد ساعات کلاس های حضوری یا آنلاین بیشتر می شود.
هزینه دوره DBA چقدر است؟
هزینه دوره DBA با توجه به ساعات آموزش(فشرده و یا عادی) و برگزاری دوره بصورت حضوری و یا غیر حضوری تعیین میگردد. برای اطلاع از قیمت دوره ها میتوانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمائید.
چگونه بعد از دوره DBA استخدام شوید؟
علاوه بر آنکه شرکت راهکار هوشمند ایرانیان برترین دانشجویان دوره های MBA و DBA را جذب می کند دانشجویانی که موفق به گذراندن دوره DBA شده باشند، میتوانند در کلیه مشاغل مدیریتی و علی الخصوص در مشاغل مدریتی شرکت ها و سازمانهای تجاری مشغول به کار شوند.
تقاضا برای اشخاصی که در زمینه مدیریت بازاریابی دارای تخصص هستند در تمام دنیا بسیار زیاد است و فارغ التحصیلان مشکلی از نظر استخدام و یا اخذ پذیرش از دانشگاه ها نخواهند داشت.
http://www.ngedu.ir
02188867940
09212654725تلفن تماس: 09212654725
این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی

مجتمع گلابگیری آل علی
آگهی ویژه

مجتمع گلابگیری آل علی با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید عرقیجات گیاهی