آناد - آگهی اجاره ماشین

اجاره ماشین

اجاره خودرو اتواستایل
اجاره ماشین اتواستایل
• اتواستایل یکی از برترین موسسات ارائه دهنده ی خدمات خودرو اجاره ای در اقسا نقاط تهران و دیگر استان ها می باشد. هدف اتو استایل در درجه اول ارائه ی بهترین خدمات برای جلب رضایت شما عزیزان می با شد. در این موسسه تمامی خدمات در زمینه اجاره ماشین به شما عزیزان ارائه داده می شود.
• خودروهای مجموعه اتو استایل در هر زمانی که شما اراده کنید و در هر مکان در اختیار شما قرار می گیرد و تا هر مدت زمانی که شما احتیاج داشته باشید در اختیار شما به صورت کامل قرار می گیرد. شما حتی می توانید ماشین را ساعت ها، روزها و یا به صورت هفتگی بدون راننده در اختیار داشته باشید.
• اتو استایل ارائه دهنده ی انواع ماشین های ایرانی و خارجی می باشد. اتواستایل با در نظر گرفتن نیازهای تمامی مشتریان دارای طیف وسیعی از خودروهای بسیار لوکس و تشریفاتی، ماشین های میان رده ای، و حتی ماشین هایی با قیمت های مناسب و ارزان قیمت می باشد.
• لازم به ذکر است که تمامی ماشین های اتو استایل به صورت تضمینی کاملا سرویس شده وسالم بوده، سلامت ماشینی که در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم را برای راحتی شما حتی در مسافت های بسیار طولانی تضمین می کنیم.
• قزارداد های اجاره ماشین بر اساس نیاز شما و با قیمت مناسب تنظیم می شود.
• برای اطمینان خاطر و آسودگی شما عزیزان تمامی خودروهای مجموعه اتواستایل دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه می باشد.
• اگر شما عزیزان تمایل به گرفتن ماشین با راننده داشته باشید مجموعه اتو استایل دارای رانندگان مجرب و قانون مند می باشد. حتی مجموعه اتو استایل دارای رانندگانی مسلط به چندین زبان می باشد که درصورت داشتن مهمانان خارجی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
• یکی از دیگر خدمات مهمی که مجموعه اتو استایل در اختیار شما عزیزان قرار می دهد این است که در زمان احتیاج به سرویس و یا تعمیر ماشین اجاره ای اتواستایل تعمیرکار متخصص را به محل در مدت زمان کم اعزام می کند. حتی برای نگهداری و یا شست و شوی ماشین هم نیرو اعزام می کنیم.
• یکی دیگر از مسائلی که همیشه ذهن شما عزیزان را هنگام اجاره خودرو درگیر می کند سوالاتی در مورد مفاد قرارداد و چگونگی آن می باشد و وظیفه ی ما اطلاع رسانی دقیق و درست به شماست. اطلاعات دقیق در صورت سرقت، تصادف و اینک چه کسی مسئول پرداخت خسارت خواهد بود به شما کاملا توضیح داده می شود و در قرارداد ذکرمی شود.
• اتو استایل برای تضمین بازگشت ماشین های اجاره ای برای گرفتن ضمانت راه های گوناگونی در اختیار شما قرار می دهد. ارائه چک کارمندی، چک شخصی، گذاشتن گروی اجاره نامه و یا سند ملکی، و یا راحت تر از آن گروی پاسپورت و ویزا و یا هر مدرک دارای اعتبار و مورد قبول.
• ما قدردان مشتریان همیشگی و وفادار خود هستیم و به شما عزیزان همه ی خدمات : اجاره ماشین عروس، اجاره ماشین بدون راننده و یا با راننده، اجاره ماشین به صورت آنلاین، اجاره ماشین های لوکس و تشریفاتی، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفرتشریفاتی ارائه می دهیم.
مهسا جمشیدیان
تلفن تماس: 09121373454

آدرس: ایران - تهران دفتر مرکزی : تهران، تهرانپارس، خیابان هنگام، تقاطع جاوید

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه