آناد - آگهی دکل پرچم و میله پرچم و برج پرچم

دکل پرچم و میله پرچم و برج پرچم

ساخت میله پرچم از ارتفاع 3 الی 7 متر
پایه پرچم ها جهت به اهتزاز دراوردن پرچم هر کشور و همچنین جهت تبلیغ برند یا محصول یک شرکت با چاپ لوگوی مورد نظر روی پرچم در ارتفاع های به طول 3 الی 70 متر تولید می شوند پایه پرچم مرتفع عمومآ در ارتفاع 30،40،45،50،55،60،65،70 متر به صورت تلسکوپی و از جنس ورق فولاد st37 به صورت چند وجهی ساخته میشود . و همچنین میله پرچم در ارتفاع کمتر به صورت لوله ای با پوشش رنگ اپوکسی یا پوشش گالوانیزه گرم تولید می گردد ، میزان دوام گالوانیزه گرم در برابر خوردگی و زنگ زدگی حدود 20 سال یعنی چندین برابر رنگ می باشد و مخصوصا در نواحی مرطوب و شرجی پوشش گالوانیزه گرم پیشنهاد می گردد .پایه پرچم مرتفع یا همان دکل پرچم دارای گردان 360 درجه ، rotation flag جهت جلوگیری از پیچش پرچم به دور پایه و به اهتزاز در آمدن پرچم در مسیر باد می باشد همچین چنین برج پرچم دارای موتور و گیربکس جهت بالا بردن پرچم به صورت آسانسوری و چراغ الارم سولار یا همان چراغ خطر خورشیدی می باشد محاسبات فنی بر مبنای سرعت وزش باد 110 کیلومتر تا 120 کیلومتر صورت گرفته و در محاسبات نهایی ضریب ایمنی لحاظ گردیده است .

همچین در صورت درخواست نورپردازی دکل پرچم ، پایه پرچم دو منظوره : دکل پرچم + نورپردازی این کار با طراحی تیم مهندسی نورسازان پارسه صورت گرفته که موجب دید در شب پرچم می گردد .

با توجه به ارتفاع دکل پرچم، پرچم متناسب پیشنهاد می گردد که عموما از جنس درجه یک سوپر ساتن بوده و در صورت درخواست لوگوی شرکت و موسسه جهت تبلیغات روی آن چاپ و درج می گردد .

تمامی مراحل طراحی و ساخت دکل پرچم و نصب پایه پرچم و فونداسیون برج پرچم توسط تیم مهندسی نورسازان پارسه صورت می پذیرد و در صورت در خواست خریدار دفترچه محاسبات فنی ارایه می گردد
http://www.noorsazan-co.com
نورسازان پارسه
تلفن تماس: 02156497440

آدرس: تهران -جاده ساوه سه راه ادران

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

نمایندگی بیمه سامان سعادت اباد
آگهی ویژه

صدور انواع بیمه نامه از جمله بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه عمر بیمه ثالث و بدنه بیمه اتش سوزی منزل

دکوراسیون داخلی
آگهی ویژه

گروه طراحی سگال فعالیت خود را در زمینه‌ى مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های معماری و تبلیغات