آناد - آگهی نحوه استعلام برند به چه صورت است

نحوه استعلام برند به چه صورت است

استعلام برند برای ثبت ، نام و علائم تجاری ضروری میباشد. استعلام برند تجاری قبل از اقدام به ثبت ع
زیرا از رد نامهای بی مورد با انجام استعلام علامت جلوگیری می شود . علاوه بر این استعلام علامت این امکان را به شما می دهد که از اینکه نامی خاص در چند طبقه یا کالاها و خدمات ثبت گردیده اطمینان حاصل کرد به طور مثال برندی را می دانیم که در یک محصول خاص به ثبت رسیده ولی با استعلام نام ان علامت تجاری متوجه می شویم که در طبقات دیگر هم ثبت کرده هر چند که شاید تولیدی نداشته باشد . پس با استعلام برند تجاری حتی می توان به جزئیات محصولات ثبت شده از طرف هر برند تجاری پی برد.
پس تا اینجا متوجه شدیم که استعلام برند تجاری یکی از کارهای ضروری قبل از ثبت علامت می باشد که با انجام استعلام علامت تجاری می توانیم نامی را انتخاب کنیم که اطمینان بیشتری نسبت به ثبت ان داشته باشیم . نکته دیگری که استعلام علامت تجاری برای ما به ارمغان می اورد صرفه جویی در هزینه میباشد به این صورت که با استعلام علامت ما متوجه می شویم که چه اسامی را اظهارنامه نکنیم و از هزینه برای اظهارنامه هایی که بیشتر امکان رد آنهاست جلوگیری می شود .
با استعلام علامت تجاری حتی می توان از ثبت علامتهایی که در عرصه بین المللی به ثبت رسیده مطلع گردید. یعنی نه تنها استعلام علامت تجاری در علامتهای به ثبت رسیده در داخل ایران جستجو می کند حتی میتوان با استعلام علامت تجاری خارجی نیز از درصد ثبت علامت تجاری خودمان اطمینان حاصل کنیم زیرا همانطور که می دانیم بعضی از علامتها ی تجاری به طور مستقیم در ایران به ثبت نمیرسد و توسط استعلام علامت مادرید میتوانیم متوجه شویم که ایا این علامت توسط ثبت مادرید در ایران به ثبت رسیده یا خیر .


تماس با ما:
2188888273
2188882588
https://http://www.kiasabt.com
info@kiasabt.com
تهران ولیعصر ، بالاتر از ونک ، کوچه شریفی ، پلاک 55 ، واحد 13
کیا ثبت
تلفن تماس: 2188882588

آدرس: تهران ولیعصر ، بالاتر از ونک ، کوچه شریفی ، پلاک 55 ، واحد 13

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام
آگهی ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام قابل اجرا برای آرایشگاه ها، آتلیه ها، مطب های پزشکی و...

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی