آناد - آگهی شرکت رنگ بپکو

شرکت رنگ بپکو

درحوزه تولید و فروش انواع رنگ اکریلیک ساختمانی و انواع چسب ساختمانی فعالیت میکند
هم اکنون این شرکت در حوزه تولید و فروش انواع رنگ اکریلیک ساختمانی، افزودنی های رنگ و انواع چسب ساختمانی فعال می باشد.
این شرکت واقع در: بلوار آفریقا - تقاطع ظفر (دستگردی) - برج پم - طبقه 10 - واحد 3 میباشد.
09122450443
تلفن های تماس: 02188791931-02188791934 تلفکس: 02188792854
تلفن کارخانه: 3-02533347041
http://www.bepcocolor.ir
این مجموعه با در اختیار داشتن مجهزترین آزمایشگاه های تولید و کنترل کیفیت رنگ اکریلیک پایه آب به همراه مسولین با تجربه و دانش روز جهانی، موفق به تولید انواع رنگ اکریلیک ساختمانی با کیفیت گردیده است. شرکت رنگ بپکو BepcoColor به منظور تولید هر چه بهتر انواع رنگ ساختمانی اکریلیک پایه آب با کیفیت و با دوام بالا، از ابتدای فعالیت با شرکت دانش بنیان Insuladd آمریکا مشارکت داشته و از دانش فنی این مجموعه در تولید رنگ های خود بهره می برد.
تست‌های تعیین گرانروی، تعیین دانسیته، تعیین PH، بررسی دانه‌بندی رنگ، بررسی پوشش تئوری رنگ‌ها، تست‌های تعیین براقیت و بازتاب، آزمون‌های چسبندگی و تست‌های فیزیکی مواردی هستند که به‌صورت متناوب و درخصوص کلیه تولیدهای انجام شده جهت حفظ و دستیابی به سطح مطلوب کیفی و حفظ مستمر رضایت مشتریان انجام می‌پذیرد.
شرکت رنگ بپکو BepcoColor در تولید و فروش انواع رنگ اکریلیک و افزودنی های عایق حرارتی موفق به اخذ بالاترین و معتبرترین تاییدیه ها از جمله دریافت گواهینامه ثبت اختراع به شماره ۷۹۹۵۵ از اداره کل مالکیت های صنعتی، تاییدیه های سازمان بهره وری انرژی ایران، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، تقدیرنامه مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، شرکت ملی مناظق نفت خیز جنوب، سازمان نوسازی مدارس کشور و مجموعه عظیمی از سازمانها و شرکت های معتبر داخلی شده است. همچنین پوشش های عایق حرارتی این شرکت که از دانش فنی کمپانی Insuladd آمریکا برخوردار بوده دارای تاییدیه های معتبر از مرکز تحقیقات فضایی آمریکا (NASA)، موسسه Zhescience، وزارت آمریکا، وزات دفاع کره جنوبی و... می باشد.
هومن احقاقی
تلفن تماس: 02188791931

آدرس: تهران بلوار آفریقا تقاطع ظفر برج پم طبقه 10 وحد 3

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام
آگهی ویژه

ربات نوبت دهی تلگرام قابل اجرا برای آرایشگاه ها، آتلیه ها، مطب های پزشکی و...

تیم برنامه نویسی پی سی پروژه
آگهی ویژه

پی سی پروژه - انجام پروژه های برنامه نویسی و سفارشی - طراحی سامانه و انجام پروژه های هوشمند سازی