آناد - آگهی تصفیه آب صنعتی- دستگاه آب شیرین کن RO

تصفیه آب صنعتی- دستگاه آب شیرین کن RO

تصفیه آب صنعتی- دستگاه آب شیرین کن RO
اکثرصنایع امروزه برای تصفیه آب مورد استفاده در بخشهای تولید بخار و فرآیند خود از سیستم اسمز معکوس ( RO ) استفاده فراوانی می برند. اساس کار این دستگاهها بر عبور ملکولهای غیریونی مثل آب از یک غشاء با روزنه های بسیار ریز بنا شده است. این غشاءها به صورتی ساخته شده اند که ملکولهای خنثی را به راحتی از خود عبور می دهند. به همین دلیل آب ورودی به سیستم ، که دارای املاح مختلف است به آب تقریبا خالص تبدیل می گردد. این روش مقبولترین و پرکاربردترین روش تصفیه آب صنعتی و خانگی می باشد. همچنین بهترین روش نمک زدائی از آبهای لب شور و شور ( آب دریا) نیز استفاده از فرآینداسمز معکوس ( RO ) میباشد ، زیرا سیستم پیچیده ای نداشته و راهبری آن قابل کنترل تر از دیگر روشها میباشد و با توجه به توسعه روشهای پیشرفته تولید غشاهای پلیمری ، به کارگیری این روش توجیه بیشتری دارد.

مزایای استفاده از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس شرکت نهراب زیست:

. توانایی تصفیه انواع آب های سطحی ، آب چاه و آب های شور و لب شور با راندامان تصفیه بسیار بالا و کیفیت بسیار بالای آب خروجی

قابلیت حذف موثر تمامی املاح محلول موجود در آب

. جداسازی کلیه ترکیبات مولد رنگ ، بو و مزه در آب

.قابلیت حذف تمامی آلاینده های آلی ، غیر آلی و میکروبی( انگل ها ، باکتری ها ، ویروس ها و سایر عوامل پاتوژن) از آب

. قابلیت تولید آب با خلوص بسیار بالا (آب مقطر و آب دمین) متناسب با نیاز مشتری

• تامین آب با کیفیت بسیار بالا جهت استفاده در صنعت.

• قابلیت کارکرد سیستم به صورت مداوم و پیوسته.

• جداسازی تمامی آلاینده های فیزیکی ، شیمیایی و میکروبی از آب.

• مصرف انرژی کمتر و راندمان بسیار بالا.

• عدم آلوده سازی محیط زیست.

• ایمن بودن سیستم برای اپراتور بهره بردار.

• پایین بودن هزینه های نصب و راه اندازی و بهره برداری در مقاسیه با سایر روش ها.

.قابلیت کارکرد سیستم بصورت پیوسته ، مداوم ۲۴ ساعت در شبانه روز

شرکت فنی مهندسی نهراب زیست با بکارگیری جدیدترین فن آوری ها و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی انواع سیستم های تصفیه آب آماده ارائه انواع سیستم های اسمز معکوس ( RO ) ، با ظرفیت های مختلف جهت استفاده در صنایع مختلف و تامین آب با کیفیت مورد نیاز مشتریان گرامی می باشد. همچنین این شرکت در زمینه طراحی و ساخت سایر سیستم های تصفیه آب از جمله: انواع سختی گیر ، دیونایزر ، فیلتر شنی ، فیلتر کربنی ، اواترافیلتراسیون UF ، نانوفیلتراسیون NF و پکیج های کلرزنی فعالیت دارد.

شرکت نهراب زیست واردکننده مستقیم کلیه تجهیزات سیستم های تصفیه اب از قبیل پمپ های فشار قوی ، ممبران Filmtec, CSM ، انواع هوزینگ ، فیلتر جامبو ، پرشروسل و مواد آنتی اسکالانت و سایر مواد شیمیایی می باشد.

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و یا به سایت ما مراجعه کنید :http://nahrab.ir/

تلفن تماس: 09190194481

آدرس: تهران- بزرگراه اشرفی اصفهانی- بین کمالی و بهار- نبش بهار یکم- ساختمان بانک آینده- واحد 6

این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه