آناد - آگهی خرید آنلاین لوازم کوهنوردی کوهشید

خرید آنلاین لوازم کوهنوردی کوهشید

خرید وسایل کوهنوردی کوهشید
خرید آنلاین لوازم کوهنوردی - در دنیای امروز که بشر غرق در صنعت، ماشین و… شده ،کوه ،که پاره ای از طبیعت است می تواند بهترین محل برای فراغت خاطر انسان باشد.و در این عصر کوهنوردی علاوه برفواید جسمانی که دارد، آرام بخش روح لطیف انسان است ، اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

گروه کوهشید با نگاهی متفاوت تر از دیگر عرصه ها به این موضوع نگاه می کند تا خدماتی در خور فرهنگ یک کوهنورد به او ارائه کند.

ازین رو رضایت و خرسندی همراهان و مشتریان ما بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و بازخورد ها و انعکاس این خرسندی از طرف شما انرژی بخش و روحیه بخش تیم ما برای ادامه این مسیر خواهد بود.

خرید آنلاین لوازم کوهنوردی دیگر کار سختی نیست، کوهشید با تیمی جوان به سبک استارتاپ های امروز پا به این عرصه گذاشته تا چالش ها،موانع و کمبودهای این صنعت را که قالبا به صورت سنتی اداره شده و بسیار کم مورد بازنگری قرار گرفته را شناسایی و مرتفع کند.

کوهشید با قیمت رقابتی و لوازم با کیفیت میزبان خرید شما در دنیای آنلاین است. جهت ارتباط با ما و مشاهده محصولات میتوانید به وب سایت و صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید. برای هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
kooshid
تلفن تماس: 02128421390
این آگهی از طرف کاربران ثبت شده و آناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آگهی های ویژه

نمایندگی بیمه سامان سعادت اباد
آگهی ویژه

صدور انواع بیمه نامه از جمله بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه عمر بیمه ثالث و بدنه بیمه اتش سوزی منزل

دکوراسیون داخلی
آگهی ویژه

گروه طراحی سگال فعالیت خود را در زمینه‌ى مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های معماری و تبلیغات