تعرفه آگهی ویژه

تعرفه آگهی ویژه

 

درود دوستان در این قسمت قصد داریم ویژگی ها و شرایط آگهی های ویژه رو بگیم.

از اونجایی که تعداد آگهی های موجود در صفحه اصلی زیاده و با اسکرول دادن همه آگهی ها به ترتیب بارگذاری و نمایش داده میشن و هر روز آگهی های متفاوتی ثبت میشن. با این وجود، آگهی شما که قبل از تازه ترین آگهی ها نمایش داده میشه و با اولویت کمتری به سایر کاربران نشون داده میشه. پس یه امکانی به نام آگهی ویژه در نظر گرفتیم که شما بتونین آگهی خودتون رو ماهیانه ویژه کنین تا همیشه در لیست اولین آگهی ها نشون داده بشه.

پس از ثبت آگهی، یک ایمیل تاییدیه براتون ارسال میشه که داخل اون لینک ویژه کردن و مشخصات آگهی براتون فرستاده میشه علاوه بر این همون موقع ثبت آگهی، لینک ویژه کردن رو میبینین و از قسمت اطلاعات کاربری هم قابل دسترسی هست و میتونین آگهی های خودتونو ویژه کنین.

ما 4 نوع آگهی ویژه در نظر گرفتیم که در ادامه بیان میکنیم:

1- آگهی ویژه طلایی:

این آگهی مهمترین نوع آگهی در آناد میباشد که بصورت اسلایدر بالای تمامی صفحات نمایش داده میشود. قدرتمند ترین نوع تبلیغات این نمونه از آگهی ها میباشد که علاوه بر لینک به آگهی شما در تمامی صفحات، تمامی کاربرانی که در حال بازدید کردن از سایت میباشند نیز آگهی شما رو مشاهده میکنند.

هزینه این نوع آگهی بصورت ماهیانه 14.000 تومان در نظر گرفته شده که بلافاصله پس از ویژه کردن آگهی، تایید و در تمامی صفحات نمایش داده خواهد شد.

 

2- آگهی ویژه نقره ای:

این نوع آگهی پس از آگهی طلایی از اهمیت بالایی برخورداره که در تمامی نتایج و جستجو ها و صفحاتی که مرتبط به  آگهی شما (منظور از مرتبط، وجود داشتن در همان دسته بندی) در لیست اولین آگهی ها نمایش داده خواهد شد. از مهمترین صفحات آناد، صفحه اصلی سایت میباشد که این نوع آگهی ویژه در صفحه اصلی بالاتر از تمامی آگهی ها نمایش داده میشود.

هزینه این نوع آگهی بصورت ماهیانه 8.000 تومان در نظر گرفته شده که بلافاصله پس از ویژه کردن آگهی، تایید و نمایش داده خواهد شد.

 

3- آگهی ویژه برنزی:

این نوع آگهی پس از آگهی های ویژه و نقره ای، اهمیت بسیار بالاتری نسبت به آگهی های رایگان خواهد داشت و در تمامی صفحات آناد، لینک آگهی در قسمت آگهی های ویژه نمایش داده خواهد شد.

هزینه این نوع آگهی بصورت ماهیانه 4.000 تومان در نظر گرفته شده که بلافاصله پس از ویژه کردن آگهی، تایید و نمایش داده خواهد شد.

 

4- بک لینک اختصاصی:

این نوع آگهی در قسمت پیوند های سایت آناد و در تمامی صفحات ثبت و نمایش داده میشود. بیشترین و موثر ترین نوع تبلیغات برای سایت ها و وبلاگ ها ثبت بک لینک میباشد که این نوع آگهی علاوه بر آگهی رایگان که سایت و زمینه فعالیت شما رو معرفی میکند، بصورت لینک follow  و مستقیم به صفحه ثبت شده در لینک آگهی شما ثبت خواهد شد.

هزینه هر لینک بصورت ماهیانه 15.000 تومان میباشد که بلافاصله پس از پرداخت، تایید و در تمامی صفحات آناد درج خواهد شد.

 

 

آگهی های ویژه در صفحه اصلی با اولویت بالا نمایش داده میشوند و همچنین با ویژه کردن آگهی در همان لحظه نمایش داده و تایید خواهد شد.

- نمایش در صفحه نخست سایت
- ثبت آنی آگهی بعد از پرداخت 
- نمایش در ابتدای لیست دسته بندی
- نمایش بالاتر در لیست نتایج جستجو
- نمایش در تمامی صفحات آگهی ها

محل قرارگیری آگهی های ویژه 

11 آبان 1396

افزودن دیدگاه

CAPTCHA code

درنظر داشته باشید نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند حذف خواهند شد لذا خواهشمندیم از فرستادن این نوع مطالب بپرهیزید.
با تشکر.