ثبت بک لینک در آناد

ثبت بک لینک در آناد

 

سلام و درود خدمت شما کاربران آناد در این قسمت قصد داریم به معرفی و نحوه ی ثبت لینک شخصی و بک لینک در تمامی صفحات آناد بپردازیم

از آنجایی که تبلیغات اینترنتی مهمترین و تاثیر گذارترین نوع تبلیغات میباشد ما بر آن شدیم تا این امکان رو بصورت رایگان و ویژه ارایه بدیم که یک نمونه از این تبلیغات سفارش و ثبت بک لینک در آناد و سایت هایی با رتبه و بازدید بالا میباشد.

برای ثبت بک لینک در آناد ابتدا فرم ثبت آگهی را تکمیل کرده و در نظر داشته باشید قسمت لینک را حتما وارد نمایید. این لینک میتواند یک صفحه اینترنتی یا آدرس سایت و یا آدرس شبکه های اجتماعی و... نیز باشد اما در نظر داشته باشید که این آدرس حتما موجود و بدون محدودیت فیلترینگ باشد. پس از ثبت آگهی وارد صفحه انتخاب و سفارش انواع آگهی های ویژه میشوید که در این بخش از قسمت بک لینک اختصاصی، دکمه سفارش بک لینک اختصاصی را کلیک کنید و بدین صورت شما علاوه بر ثبت کردن لینک خود یک آگهی و تبلیغات در آناد نیز خواهید داشت.

لینک شما در تمامی صفحات آناد بصورت مستقیم و همچنین دارای تاثیر و بازدهی بسیار بالا با هزینه هر لینک بصورت ماهیانه 15.000 تومان میباشد که بلافاصله پس از پرداخت، تایید و در تمامی صفحات آناد درج خواهد شد.

پیروز و  موفق باشید.

27 اردیبهشت 1397

دیدگاه ها

  • ایمن گستر | 16 تیر 1397

    بسیار عالی

افزودن دیدگاه

CAPTCHA code

درنظر داشته باشید نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند حذف خواهند شد لذا خواهشمندیم از فرستادن این نوع مطالب بپرهیزید.
با تشکر.